W magicznym świecie Narnii

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » W magicznym świecie Narnii

W magicznym świecie Narnii

W ostatnią sobotę stycznia wraz z nauczycielami i rodzicami przenieśliśmy się do fantastycznego świata Narnii. Punktualnie o 18.00 przeszliśmy przez drzwi magicznej szafy i znaleźliśmy się w zimowej scenerii narniowego świata

Zobacz GALERIĘ

Cała impreza zaczęła się uroczystą kolacją, którą przygotowali nasi rodzice. Następnie była sesja zdjęciowa i przegląd strojów zarówno uczniów, jak i nauczycieli. A potem zaczęła się zabawa, na której bawiło się nie tylko kilka wcieleń Piotra, Łucji, Edmunda i Zuzanny, ale i różne wersje Aslana, Białej Czarownicy, fauna Tumnusa, łachonogi, a nawet… szafa.  Tak, tak – wszyscy byli pod wrażeniem pomysłowości Agaty z kl. VI, która była nie taką zwykłą szafą, ale się otwierała ukazując wejście do Narnii. Podczas zabawy wszyscy wybieraliśmy UCZNIÓW GODNYCH NAŚLADOWANIA: tytuł Łucji zdobyła Emilia Gładysz z kl. IV, tytuł Piotra – Boguś Borkowski z kl. V, tytuł Edmunda – Marek Szydełko z kl. I, a tytułem Zuzanny uhonorowano Zuzię Kozłowską z kl. I. Gratulujemy! Uczniowie z kl. II przedstawili w języku angielskim scenki z „Opowieści z Narnii”, a naszym zadaniem było odgadnięcie, czego dotyczyły. Klasa I, również w języku angielskim, zaprezentowała zimową piosenkę, a uczniowie z koła muzyczno-tanecznego zrobili furorę pokazem „Gangam Style”. To był hit całej nocy – i oczywiście hitem była jeszcze piosenka „Ona tańczy dla mnie”. Wiele działo się tej nocy: ruchome krzesła, czekolada, karaoke, teleturniej: jaka to melodia – to tylko niektóre zabawy. Bezsprzecznie pani Dorota Michalak zasłużyła na tytuł wodzireja roku (a może stulecia?), pani Basia Budai na tytuł didżeja roku, a pan Grzegorz Szklarczuk na tytuł tancerza roku, natomiast pani Kasia Bukowska na tytuł dekoratora wnętrz. Kl. I-III już około północy poszły spać do swoich klas, a starsi bawili się do 3.00 nad ranem. A później… niektórzy spali, ale większość do rana oglądała „Opowieści z Narnii”. Było suuuuper!!!!