Jasełka 2012

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Jasełka 2012

Jasełka 2012

"Jeszcze nigdy nie widziałem takich Jasełek", "Jestem pod ogromnym wrażeniem", "Bardzo się wzruszyłam" - to niektóre wypowiedzi zasłyszane po jasełkowym przedstawieniu. A to znaczy, że... udało się. Nasza grupa teatralna stanęła na wysokości zadania. Jasełka były piękne.

Ale od początku...

21 grudnia zaczął się świątecznym kiermaszem zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Można było kupić urokliwe świąteczne akcesoria wykonane przez naszych uczniów. Następnie miało miejsce przedstawienie jasełkowe, na które przybyli nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także przedszkolaki z Włodowic, rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście: wójt gminy Nowa Ruda Sławomir Karwowski i pani Izabela Słowek-Chorób. Jasełka dostarczyły wszystkim wielu emocji: wzruszeń i radości. Ale to nie wszystko... Były prezenty! Wszystkie dzieci - od przedszkolaka po szóstoklasistę - dostały paczki, a było to możliwe dzięki hojności Gminy Nowa Ruda i Fundacji FALA. Dziękujemy! 


Kolejne przedstawienie JASEŁEK dla mieszkańców Włodowic (i nie tylko) odbędzie się 6 stycznia 2013 r. o godz. 16.00 w szkole. Zapraszamy!


Zobacz GALERIĘ

Opracowanie: szkolnastrona.pl