Wizyta radnego

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wizyta radnego

Wizyta radnego

14 listopada odwiedził naszą szkołę pan Bogdan Tarapacki, przewodniczący Rady Gminy Nowa Ruda. Wizyta ta związana była z projektem realizowanym przez klasy IV-VI pt. NASI REPREZENTANCI.

Spotkanie było bardzo udane, ponieważ nasi uczniowie przedstawili najważniejsze dla nich problemy i złożyli na ręce pana radnego petycję i wniosek dotyczący boiska znajdującego się w otoczeniu szkoły. Pan Tarapacki zapewnił uczniów, że przedstawi temat innym radnym. Opowiedział uczniom również o procedeurach rozwiązywania problemów przez radnych, o działaniach Rady Gminy i zadaniach przed tym organem stawianych. Było to bardzo ciekawe - prawdziwa edukacja obywatelska. Pan przewodniczący zaprosił także uczniów na najbliższą sesję Rady Gminy a sam udzielił wywiadu do naszej gazetki szkolnej.