Pasowanie na ucznia

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia

12 października obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej a uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

12 października był w naszej szkole niezwyle radosny. Uroczystości rozpoczęliśmy mszą świętą, a następnie przenieśliśmy się do szkoły, gdzie nasi wspaniali uczniowie przedstawili program artystyczny dla swoich nauczycieli. Najważniejsze jednak tego dnia były dzieci z klasy pierwszej, które zostały pasowane na uczniów. Poważnie ślubowały być godnym uczniem, a z poczuciem humoru przechodziły „egzaminy” przygotowane przez starszych uczniów. Wszyscy pierwszoklasiści oczywiście przeszli testy. Na zakończenie mieli niespodziankę przygotowaną przez rodziców: prezenty i słodki poczęstunek.

ZOBACZ GALERIĘ