Pożegnanie lata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Pożegnanie lata

Pożegnanie lata

29 września 2012 r. odbył się festyn rodzinny "Pożegnanie lata" organizowany przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne WŁODZICA, Szkołę Podstawową we Włodowicach, Przedszkole we Włodowicach, włodowicką Radę Sołecką i Fundację FALA.

29 września 2012 r. odbył się festyn rodzinny POŻEGNANIE LATA.  Pogoda na zabawę była idealna. Wszyscy świetnie się bawili. Przeróżne atrakcje zajmowały czas dzieciom, ich rodzicom, dziadkom, ciociom, wujkom... Panie Dorota i Ania były bardzo zabawnymi prowadzącymi. Odbyło się dużo konkursów i zawodów sportowych. Dużym powodzeniem cieszył się rodzinny turniej szachowy (I miejsce zajęły Paulina Gurzęda i Natalia Muczyńska) oraz przejazd bryczką.  Loteria fantowa również byłą rozchwytywana. Nie lada okazją była możliwość zakupienia książki o Włodowicach od... samego autora (z autografem oczywiście), pana Tadeusza Biedy. A jedzenie... palce lizać, wszak wszyscy znają smaknaszych festynowych pierogów. A my już czekamy na czerwcowy festyn!

Agata Estreicher

Weronika Cieślińska