Wojcieszki

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wojcieszki

Wojcieszki

Dnia 16 czerwca odbył się festyn "Wojcieszki". Przyszło na niego wiele osób: dzieci, rodzice, dziadkowie itp.

Piękne występy np. wierszyki przedszkolaków, zostały sfilmowane przez rodziny, i sfotografowane prze Panią Anię. Potem wystąpiła starsza grupa, a tuż po niej koło teatralne, w przedstawieniu pt. "Horror w Kawiarni". W trakcie całego festynu trwała zabawa " W jeden dzień dookoła świata". Wszyscy mieli chodzić po kolejno rozstawionych stacjach, które prezentowały różne miejsca na świecie. Potem były występy uczniów. Chłopcy z V klasy zaprezentowali oficjalny hymn kibiców " Koko Koko Euro Spoko". Problemy techniczne uniemożliwiły zaprezentowanie się przez dziewczyny z V klasy w piosence "Bez Łez". Jak zwykle były ciasta, gofry, oranżady i oczywiście DMUCHANY ZAMEK. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też odbędzie się festyn.

Agata Estreicher, kl. V