Dzień Patrona 2012

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Patrona 2012

Dzień Patrona 2012

Dzień Patrona naszej szkoły – św. Wojciecha za każdym razem jest inny, gdyż to święto było do tej pory okazją do podsumowania corocznych szkolnych projektów dotyczących wybranego państwa europejskiego. Tym razem nasza uroczystość odbyła się pod hasłem: Hiszpania.

Podczas uroczystości nasza grupa teatralna przedstawiła humorystyczną wersję „Brzydkiego kaczątka”. Klasa pierwsza zaprezentowła taniec hiszpański, a uczniowie z klasy trzeciej i czwartej zaśpiewali hiszpańskie piosenki. Natomiast Małgosia Mróz zaprosiła na specyficzne spotkanie z Desperado. Furorę zrobiła świetlicowa prezentacja, bo każdy w naszej szkole zafascynowany jest piłką nożną. Na koniec goście i laureaci konkursu "Moja Mała Ojczyzna" spotkali się przy iście hiszpańskim poczęstunku.