Na basenie

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Na basenie

Na basenie

Drugiego marca o godzinie 8.00 pojechaliśmy razem z klasą II na basen. Były z nami pani Ula, pani Danusia  i pani Natalia. Przebraliśmy się i opłukaliśmy, a potem wskoczyliśmy do wody.

Zjeżdżaliśmy długą rurą, nurkowaliśmy i robiliśmy pociąg. Pani Natala grała z chłopakami w piłkę. Chciałabym częściej jeździć na basen, bo było super.
                                                        Julia Drozdowska, klasa III

W piątek zamiast w-fu na sali, mieliśmy wyjazd na basen. Panie pomogły nam założyć stroje i czepki. Później opłukaliśmy się pod prysznicami i wszyscy weszliśmy do wody. Niektórzy poszli na masaż wodny, a inni pływali, zjeżdżali na zjeżdżalni i grali w piłę. Po godzinie wspaniałej zabawy musieliśmy wrócić do szatni, żeby się przebrać i wysuszyć włosy. Wracaliśmy do szkoły zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Chciałabym częściej mieć taki w-f.
                                                          Laura Rafalska, klasa III