Aukcja lalek

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Aukcja lalek

Aukcja lalek

Podczas zabawy karnawałowej przedszkolaków, jak i nocy w szkole odbyła się sprzedaż laleczek w ramach akcji UNICEF-u „Wszystkie kolory świata”. Były one bardzo pomysłowe i oryginalne.

W tym dniu 11.02 odbyła się specjalna licytacja piłkarskich piłeczek rodem z FC Barcelona. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż większość naszych uczniów interesuje się piłką nożną. Są wśród nich wielcy fani FC Barcelony. Do jednej z laleczek dołączony był plakat z piłkarzami tego słynnego klubu wraz z ich autografami.
W ramach tej akcji udało nam się zebrać kwotę 750 zł. Zostanie ona przekazana na zakup szczepionek dla dzieci z Sierra Leone.
Wszystkim bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu i wsparcie naszej inicjatywy.