Hiszpańska noc karnawałowa

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Hiszpańska noc karnawałowa

Hiszpańska noc karnawałowa

Dnia 11-12.02.2012r. odbyła się noc karnawałowa w naszej szkole. Było super, na kolację była pizza. Było wiele konkursów i zabaw, np. taniec na gazecie, z miotłą, z balonem, w czekolade, ale ta zabawa była dla klas IV-VI. Było wiele przekąsek, ciast, napojów i tańca.

Wszystkim się podobała się NOC KARNAWAŁOWA!!!

Natalia Konar kl. V
Agata Estreicher
Weronika Cieślińska kl. IV
Aleksandra Pasiut kl. IV

Dnia 11/12 lutego 2012 w naszej szkole odbyla się Noc karanwałowa. Rozpoczęła się o godzinie 18 kolacją, podano nam pizzę. Zaraz po tym odbyła się sesja zdjęciowa i prezentacja klas, po tym była krótka przerwa na przebranie się i zaczęły się pierwsze zabawy i dyskoteki. O godzinie 0.00 pożegnaliśmy klasy 1-3. A my bawiliśmuy się do 2.00 (my, czyli klasy 4-6). Później mogliśmy robić w klasach co chcemy, oglądać flm, gadać, bawić się. O 8.00 rano był odbiór.
Zabawa bardzo nam się podobała, nie spaliśmy ani trochę, ale za to dobrze się bawiliśmy. Jedyny minus: muzyka nie była taka jak chcieliśmy i powtarzała się.
Marcelina Pis, kl. VI
Sandra Krężel, kl. VI
Kornelia Pis, kl. IV

Na zabawie było dużo różnych przekąsek, np. ciastka, chipsy, kanapki (najlepsze z nuttelą), mandarynki, galaretki i różne napoje itp. Na początku była kolacja. Odbyły się różnorodne zabawy oraz konkursy. Była nie za dobra muzyka, ale bawiliśmy się wspaniale. Po skończonej dyskotece wszyscy rozeszli się do klas, gdzie robili różne rzeczy, np. oglądali filmy, czy grali w karty. Ogólnie wszystkim się podobało.
Angelika Pałubiak, kl. VI
Małgorzata Mróz, kl. VI
Zuzanna Pendlowska, kl. IV

BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM I NAUCZYCIELOM ZA ZORGANIZOWANIE ZABAWY :-)