Wszystkie kolory świata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wszystkie kolory świata

Wszystkie kolory świata

Bierzemy udział w akcji UNICEF-u "Wszystkie Kolory Świata" w ramach, której uczniowie uszyli laleczki. Wszystkie są bardzo pomysłowe i oryginalne. Zebrane fundusze ze sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom w Sierra Leone. Ambasadorem tej akcji charytatywnej jest znana wszystkim Majka Jeżowska. Laleczki będzie można kupić w dniach: 09.02.2012r. (czwartek) o godzinie 14:00 oraz 11.02.2012r. (sobota) przed nocą karnawałową.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy niespodziankę. 11 lutego będzie można nabyć specjalną laleczkę rodem z FC Barcelony wraz z plakatem i autografami piłkarzy. Wśród nich między innymi: 3-krotny zdobywca Złotej Piłki Leo Messi, Mistrzowie Świata i Europy, David Villa, Cesc Fabregas.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą akcję! Jedna lalka od 10 zł!