Jasełka 2011

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Jasełka 2011

Jasełka 2011

W tym roku podczas premiery Jasełek gościliśmy wielu rodziców i dziadków naszych uczniów, za przybycie bardzo dziękujemy! Tradycją już jest jasełkowy występ szkolnej grupy teatralnej prowadzonej przez panią Krystynę Szubską. A tym razem oprawą muzyczną do przedstawienia zajęła się nie tylko pani Dorota Michalak, ale także Natalia Konar z klasy V.

 

Dnia 22 grudnia odbyły się jasełka w naszej szkole. Przedstawienie zaczęło się o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej. Przybyły przedszkolaki, uczniowie i goście. Spektakl przygotowała p. Krystyna Szubska. Brali w nim udział uczniowie z klas 1-3, 4-6. Wszystkim uczniom i nauczycielom się bardzo podobało. Pod koniec jasełek pani dyrektor wręczyła nagrody za konkursy. Na koniec w klasach łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Po życzeniach szliśmy do domu.

                                              Autorzy:
                                      Natalia Konar kl.5
                                      Agata Estreicher kl.5
                                      Aleksandra Pasiut kl.4 
                                      Kacper Zabłocki kl. 4

 

 

 Dnia 22 grudnia 2011 roku w naszej szkole odbyły się Jasełka.
 Na początku przyszliśmy do szkoły, oczywiście na galowo, bo to bardzo ważna uroczystość. Gdy dzieci, które występowały, miały próbę generalną, inni czekali na mszę za naszą szkołę. Po mszy wróciliśmy do szkoły, by dzieci z koła teatralnego mogły zaprezentować narodzenie naszego Pana. Przedstawienie reżyserowała pani Krystyna Szubska, a oprawę muzyczną przygotowały pani Dorota Miachalak, która grała z Natalią Konar na gitarze, a nasza koleżanka Łucja Szuber na dzwonkach. W przedstawieniu brało udział wiele dzieci, które grały pięknie role. Maryję Agata Estreicher, Józefa Hubert Tyszka, diabły Emilia Jeziorek i Maksymilian Budai, gwiazdki Aleksandra Pasiut, Weronika Cieślińska, pasterze Ala Pawlik, Kinga Gawlak, Asia Rawicka, Sara Dąbrowska i Wiktor Twardowski. Anioły Dominika Zembroń, Julia Drozdowska, Agnieszka Kozioł i Natalia Konar. Herod Mikołaj Grodoń, królowie Laura Rafalska, Emilia Gładysz i Jakub Dąbrowski. Gdy skończyło się przedstawienie, były rozstrzygnięcia konkursów. Po konkursie pani dyrektor zabrała głos i złożyła wszystkim zebranym życzenia oraz dała każdemu z przewodniczących klas po opłatku.     
Gdy poszliśmy do klas i poskładaliśmy sobie życzenia, podzieliliśmy się opłatkiem.

 

 

 

Kornelia Pis, kl 4
Emilia Jeziorek, kl. 4
Weronika Cieślińska, kl. 4
Zuzanna Pendlowska, kl. 4

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl