Mikołajki w klasach IV-VI

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Mikołajki w klasach IV-VI

Mikołajki w klasach IV-VI

Mikołajki to miły i uroczy dzień, gdyż wszyscy zostali obdarowani prezentami - i uczniowie, i nauczyciele.

A najważniejsze, że wspólnie spędziliśmy przyjemne chwile, sprzyjające integracji i wspólnej zabawie.

Mikołajki w kl. VI
W klasie 6 mikołajki odbyły się wesoło. W rolę Mikołaja wcielił się niejaki Maciek Kuzak (nasz przewodniczący), który wyciągał spod choinki prezenty, a wyczytana osoba musiała wykonać zadanie, które nasz "Mikołaj" wymyślał. Wszyscy cieszyli się ze swoich prezentów. Ozdabialiśmy choinkę, każdy przyniósł po 2 ozdoby. To były bardzo miłe mikołajki.

Angelika Pałubiak kl. VI
Małgorzata Mróz kl.VI

Klasa czwarta zorganizowała klasowe mikołajki. Tydzień wcześniej losowaliśmy listy z naszymi prośbami do Mikołaja. Wszyscy nie mogli się doczekać wymarzonych upominków, bo przecież mogliśmy być świętymi Mikołajami i obdarować naszych przyjaciół tym, co wyczytaliśmy w listach. Prezenty położyliśmy pod naszą piękną i kolorowo ozdobioną choinką. Wszystkim się to bardzo podobało.
Weronika Cieślińska
Ola Pasiut
Asia Rawicka
Kacper Zabłocki, kl. IV

Dnia 5 października (poniedziałek) odbyły się mikołajki w klasie V.

Na początek cztery dni wcześniej wylosowaliśmy karteczki. Każdy wylosował innego ucznia. W poniedziałek każdy zostawił swój prezent w sali matematycznej w szafie. Paczki były rozmaite. Kilka osób nie dostało paczek, bo ich "mikołaje" nie donieśli prezentów. Nie musieli na szczęście długo rozpaczać gdyż dostali je następnego dnia. Potrzebowaliśmy jednak prawdziwego "Mikołaja", a więc pani zajęła się tym. Wśród paczek były: dezodoranty, filmy, zabawki, klocki i oczywiście słodycze!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pani zgodzi się na "kolejną edycję".
Agata Estreicher, kl. V