Andrzejki w klasach I-III

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Andrzejki w klasach I-III

Andrzejki w klasach I-III

Zabawa andrzejkowa odbyła się w naszej szkole 24 listopada bieżącego roku. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas I – III. Celem spotkania była dobra zabawa zorganizowana przez Mały Samorząd pod czujnym okiem Pani Doroty Michalak.

W czasie zabawy było wiele atrakcji. Najpierw nasz kolega Wiktor przedstawił krótką historię wróżb andrzejkowych.Pierwszą atrakcją była przygotowana przez nas loteria fantowa. Uzyskany dochód w wysokości 83 złotych przeznaczymy na odnowienie klasy. Następnie losowaliśmy partnerów do tańca w parach. Odbył się również konkurs tańca indywidualnego. Wiktor wyszukał wiele ciekawych i zabawnych wróżb. Natomiast dziewczynki z trzeciej klasy wcieliły się w role wróżek. W przerwach między tańcami i wróżbami częstowaliśmy się łakociami przyniesionymi przez wszystkie dzieci.
Bawiliśmy się znakomicie. Zabawa andrzejkowa była bardzo udana i z żalem przyjęliśmy jej zakończenie.

Klasa druga