Dzień Dziecka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły uczcili rajdem pieszym na Górę Anny, pieczeniem kiełbasek i wspólną zabawą.

Wycieczka na Górę Św. Anny
Dnia 1 czerwca uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły wybrali się na górę Świętej Anny z okazji Dnia Dziecka.

Wyszliśmy około godziny dziewiątej rano. Droga była długa i ciężka, a mimo to dzieci nie straciły humoru. Po wejściu na Górę Św. Anny było zaplanowane ognisko. Prawie wszyscy wzięli kije i zaraz zaczęli piec kiełbasę, chleb i inne smakołyki. Po zjedzeniu owej żywności wszystkie dzieci wybiegły na podwórko. Koło ogniska, które było w pomieszczeniu o kształcie koła stały stare zabytki. Wszyscy oprócz nauczycieli zaczęli się bawić. Około południa nasze klasy podzieliły się na dwie grupy, ponieważ niektórzy wracali do szkoły, a niektórzy do Nowej Rudy. Ja poszłam z grupą, która szła do szkoły do Włodowic. Prawie cały czas szliśmy drogą w dół. Było bardzo wesoło.
Według mnie ta wycieczka była bardzo ciekawa i myślę, że będzie takich wiele.

Maria Bieda, kl. VI

Więcej zdjęć w GALERII