Dzień Patrona 2011

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Patrona 2011

Dzień Patrona 2011

Dzień Patrona - św. Wojciecha Za każdym razem jest w naszej szkole obchodzony inaczej, gdyż to święto było do tej pory okazją do podsumowania corocznych szkolnych projektów dotyczących wybranego państwa europejskiego. Tym razem nasza uroczystość była podsumowaniem wszystkich projektów, zawitaliśmy więc dziś do wielu krajów europejskich.
Co roku również nadajemy tytuł Przyjaciela Szkoły i nagrodę Adalbertus. Są to nagrody, które społeczność szkolna przyznaje osobom działającym na rzecz naszej szkoły, wspierającym i promującym naszą placówkę. Tym razem otrzymali je: pani Katarzyna Fiedorowicz, pan Bolesław Grabowski i państwo Justyna i Grzegorz Kotowie.

A nasze przedszkolaki i uczniowie świetnie się zaprezentowali. Był więc wiersz "Kto Ty jesteś - Polak mały", piosenki angielskie, francuskie i niemieckie, tańce czeskie i irlandzkie, a nawet "Lokomotywa" po włosku.