Szkolny sport

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Szkolny sport

Szkolny sport

Najpopularniejszy szkolny sportowiec
W naszym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca w szkole wśród dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Sandra Krężel z klasy V, na miejscu 2 uplasowała się Dominika Parniak z klasy VI, a na miejscu 3 Agata Estreicher z klasy IV. Chłopcy z klas IV-V wdali się we znaki klasie VI , bo na jednym z miejsc zostały wypisane równorzędnie cztery nazwiska, a miejsce 1 zajął Adrian Sekuła z klasy V, miejsce 2 zajęli Maksymilian Budai, Kamil Gawlak z klasy IV, Błażej Ginter, Przemysław Kuzak z klasy VI.

Odbyła się szkolna liga tenisa stołowego.
Rozgrywki były osobno. Chłopcy między sobą, a dziewczęta między sobą. Walka była zaciekła. Dziewczyny patrzyły na siebie z zaciekłością w oczach ale i tak 1 miejsce zajęła Sandra Krężel, miejsce 2 Dominika Parniak, a miejsce 3 Maria Bieda. Wśród chłopców 1 miejsce zajął Przemysław Kuzak, 2 miejsce Maks Budai, a 3 Kamil Gawlak. W tym turnieju triumfowali czwartoklasiści, choć nie zajęli pierwszych miejsc.
Maksymilian Budai kl.IV

TURNIEJ MINI PIŁKI NOŻNEJ
Na początku grudnia w naszej szkole odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej. Zgłosiło się 5 drużyn. Rozgrywki odbyły się 1 i 3 grudnia, graliśmy systemem „każdy z każdym”. Oto wyniki: I m  zdobywając 29 goli, zajęła drużyna AC Pajace w składzie: R. Chorążyczewski, P. Kuzak, S. Pachla wszyscy z kl. VI, II m Lumpex Company w składzie: B. Ginter kl.VI, M. Budai i K. Gawlak z kl. IV, III m Dziewczyny 12 w składzie: S. Burnus, D. Parniak i M. Bieda z kl. VI, IV m MMC Team w składzie: M. Kot kl. VI oraz M. Grodoń i C. Babuśka z kl. IV, V m FC Pokemony w składzie: M. Kuzak, A. Sekuła i Sz. Sobczak z kl.V. Najwięcej bramek strzelili: KRÓL STRZELCÓW Przemek Kuzak – 16, Radek Chorążyczewski – 9 i Dominika Parniak – 6.
Maksymilian Budai kl.IV