Zakończenie roku szkolnego

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się mszą św., którą celebrował ks. Jarosław Genibor odznaczony tytułem Przyjaciela Szkoły-Adalbertus, statuetkę po zakończeniu liturgii wręczył księdzu dyrektor Zespołu Edukacyjnego Włodowice Tomasz Siemież.

Po uroczystej mszy uczniowie przeszli przed budynek szkolny. W podniosłej atmosferze pożegnani zostali oficjalnie absolwenci gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Wszyscy absolwenci otrzymali swoje upragnione świadectwa również te z wyróżnieniem, a rodzice szczególnie wyróżniających się uczniów otrzymali listy gratulacyjne.

Na wspólnej uroczystości swoje świadectwa otrzymali wszyscy uczniowie, którzy zdobyli świadectwo z wyróżnieniami, aby po tej podniosłej chwili udaćsię wraz z wychowawcami do klas.

Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Wraz z zakończeniem roku szkolnego pożegnaliśmy się z panem Grzegorzem Szklarczukiem, który siedem lat temu wstał pewnego październikowego ranka o 5:52, we Włodowicach, i tak rozpoczął przygodę Wolontariat Rozwija Wieś, Wieś Rozwija Grzegorza, a teraz postanowił rozwijać  inny zakątek na szlaku edukacyjnym. Panie Grzegorzu za wspólne lata we Włodowicach pełne ciekawych, radosnych, zawsze edukacyjnych i z sensem zajęć  DZIĘKUJEMY !!!

Uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Zespołu Edukacyjnego Włodowice.