Wydarzenia i sukcesy

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wydarzenia i sukcesy

Wydarzenia i sukcesy

18.06.2019 r.  w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące ostatnie wydarzenia oraz sukcesy naszych uczniów. 

Klasa VII zaprezentowała pokaz slajdów obrazujących realizacje projektu Wielka Mała Szkoła pt. „Jedziemy na wycieczkę”. Uczniowie wspólnie z klasą ósmą oraz trzecią Gimnazjum zaplanowali oraz odbyli wycieczkę do Pragi,  której przebieg zobrazowali za pomocą pokazu slajdów dzieląc się tym samym  fotorelacją z poszczególnych etapów  projektu. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie wyróżnień jakie nasi uczniowie zdobyli w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR. Wyróżnienia otrzymali: Jakub Derencz, Bartosz Złotnik, Julia Szydełko,Sandra Czekaj, Apolonia Lawenda, serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu. Kolejne wyniku konkursu w jakim brali udział nasi uczniowie, które zostały ogłoszone to rozstrzygnięcie szkolnego konkursu matematycznym i tak zwycięzcami na poszczególnych poziomach zostali:

Bartosz Chołyst - Mistrz Matematyki wśród uczniów klasy pierwszej.

Łucja Bałanda - Mistrz Matematyki wśród uczniów klasy drugiej.

Zuzanna Remplakowska - Mistrz Matematyki wśród uczniów klasy trzeciej.

LauraKot vel Kokocińska- Mistrz matematyki wśród uczniów klas czwartych.

ZofiaDerencz- Mistrz Matematyki wśród uczniów klasy piątej.

JagodaProszek- Mistrz Matematyki wśród uczniów klasy piątej.

ApoloniaLawenda- Szkolny Mistrz  Matematyki wśród uczniów klas siódmej, ósmej Szkoły Podstawowej  oraz Gimnazjum.

Po matematycznych zdobyczach zaprezentowane zostały sukcesy ekologiczne,
 w Szkolnym Konkursie Ekologicznym w kategorii „Zakrętki” rozstrzygnięcie wyglądało następująco:

Anna Bokuniewicz miejsce I, Paulina Gurzęda miejsce II, Eryk Sikora miejsce III, Jan Bokuniewicz miejsce IV, Amelia Baziak miejsce V, Oliwia Szymczyk miejsce VI, Maria Wojtowicz miejsce VII.

W kategorii „Bateria” zwycięzcami zostali: Eryk Sikora miejsce I, Anna Bokuniewicz miejsce II, Oliwia Szymczyk miejsce III, Antonina Bobrowicz miejsce IV.

Miło jest nam podzielić się informacją, że dwoje z uczniów Naszej szkoły zostało laureatami w Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostwach w Programowaniu, serdecznie gratulujemy Jakubowi i Zofii Derencz.

Kolejne gratulacje przyjmowali uczniowie uczestniczący w realizacji projektu Aktywna Szkoła 6.0 , a dokładnie uczestnicy Projektu Kulinarnego , który jest realizowany w Naszej szkole dzięki pozyskanym środka finansowym, zapraszamy do kolejnej edycji już we wrześniu.

Na środek zostali poproszeni uczniowie klas czwartych, którym zostały wręczone karty rowerowe życzymy bezpiecznych i ciekawych wypraw rowerowych wszystkim uprawnionym.

Pan Grzegorz natomiast uhonorował uczestników realizowanego Projektu Wielka Mała Szkoła „GEOCACHINGWĘDRUJĄC - LICZYMY”. Uczestnicy otrzymali odznaki turystyczne i gromkie brawa.

Wszystkim serdecznie gratulujemy świetnych wyników i ciekawych realizacji swoich pasji i zainteresowań, czekamy na wrzesień aby rozpocząć kolejne przygody i wyzwania.

Opracowanie: szkolnastrona.pl