Festyn rodzinny

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Festyn rodzinny

Festyn rodzinny

Festyn Rodzinny Wojcieszki odbył się w sobotę 8.06. Pogoda niestety nie rozpieszczała nas tym razem i po obfitych deszczach dopołudniowych festyn ulokował się w budynku szkoły.

Po przepięknych i bogatych występach przedszkola i prezentacjach muzycznych poszczególnych klas przyszedł czas na Piknik Naukowy zrealizowany w ramach projektu Wielka Mała Szkoła, w którym bierze udział nasza szkoła. Sala klasy ósmej przemieniła się w laboratorium doświadczalne, w którym dzieci wraz ze starszymi kolegami i rodzicami obserwowali różne reakcje kuchenno-chemiczne. Było kolorowo i ciekawie, a lekkości i zabawy dodała nam fabryka baniek mydlanych, która zwieńczyła czas doświadczeń. Na festynie jak zawsze nie zabrakło smakołyków upieczonych na słodko, a także grillowanych przed szkołą. Wszystkim dopisywał dobry nastrój, którego nie zabrakło naszemu gościowi specjalnemu czyli Kubusiowi Puchatkowi.