Western City

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Western City

Western City

22 marca klasy czwarte wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do WESTERN CITY – miasteczka westernowego w Ścięgnach k. Karpacza.

Wyprawa rozpoczęła się od  lekcji przyrody z żywymi zwierzętami.Podczas tych zajęć uczniowie poznali z bliska różne gatunki zwierząt: osły, owce, kozy, konie, kuce, krowy,  mogli dokładnie obejrzećje z bliska,  i dotknąć, a także wysłuchać ciekawego wykładu na ich temat. Ponadto bardzo ciekawy i bogaty plan wycieczki zawierał:

• spacer na koniu
  • strzelnicę Indiańską
  • rzut włócznia
  • rzut podkową
  • pal męczarni
  • oraz niezapomniany przejazd wozem traperskim

Odbył się również pokaz dojenia krowy, a każde z dzieci  mogło spróbować swoich sił na sztucznej krowie Rekord dojenia krowy w naszej grupie to 1100 ml, brawo.

Wszystkie zadania do wypełnienia przez uczniów przeplatane były kowbojskimi opowieściami takimi  napad na bank, pokaz rewolwerowców, pojedynek kowbojski i inne.. Inscenizacje cieszyły się dużym powodzeniem i wzbudzały radość oglądających.Odbędzie się pokaz dojenia krowy, a każde z dzieci będzie mogło spróbować swoich sił na sztucznej krowie !!! Uśmiech Odbędzie się pokaz dojenia krowy, a każde z dzieci będzie mogło spróbować swoich sił na sztucznej krowie !!! Uśmiech