Dzień Babci i Dziadka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 24 stycznia. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały  program artystyczny.  Były to wzruszające życzenia, wiersze i piosenki okolicznościowe, ale również utwory lubiane i słuchane przez dziadków.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Na koniec wszyscy razem odśpiewali „sto lat”. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.