Dzień Patrona 2018

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Patrona 2018

Dzień Patrona 2018

27 kwietnia obchodziliśmy Dzień Patrona. To był WIELKI DZIEŃ. Miało miejsce nadanie tytułów Przyjaciela Przedszkola i Szkoły, gala rozdania nagród w XIV Konkursie Literacko-Dziennikarskim "Moja Mała Ojczyzna" im. Beaty Jaroszewskiej, ważne chwile, dużo wzruszeń i ciepłych słów...

Dzień Patrona to dla nas bardzo ważna uroczystość, podsumowująca działania uczniów i nauczycieli i wspaniała okazja do spotkania z naszymi przyjaciółmi stale nas wspierającymi oraz laureatami dolnośląskiego konkursu i ich opiekunami - nauczycielami z pasją.

Nasi uczniowie z kolei wystąpili we wspaniałym przedstawieniu o współczesnych Wojciechach - tych, dla których św. Wojciech jest wzorem do naśladowania. Pokazali się również z wielu artystycznych stron - oj, zdolni Ci nasi uczniowie i mają wspaniałych nauczycieli, którzy zadbali o przygotowanie uroczystości. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za organizację, pomoc, a przede wszystkim sponsorom nagród w konkursie: p. poseł RP Monice Wielichowskiej, p. wój Gminy Nowa Ruda Adriannie Mierzejewskiej, p. burmistrzowi Nowej Rudy Tomaszowi Kilińskiemu, p. Tomaszowi Leśniowskiemu.