W Hydropolis

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » W Hydropolis

W Hydropolis

14.12.2017r.uczniowie klasy 4 naszej szkoły wybrali się na grudniową wycieczkę do Wrocławia. Celem podróży było Centrum Wiedzy o Wodzie „Hydropolis” oraz Jarmark Bożonarodzeniowy.

Zwiedzanie w Hydropolis pod opieką przewodnika Juliana przebiegało w bardzo miłej, interaktywnej i edukacyjnej atmosferze. Dzieciom podobało się wiele atrakcji, m.in. film o tym skąd się wzięła woda na kuli ziemskiej, trójwymiarowa podświetlona kula ziemska, batyskaf oraz wiele innych. Kolejna część wycieczki przeniosła nas na wrocławski rynek, gdzie czekało już mnóstwo kuszących i zachęcających miejsc na Jarmarku. Prawdziwym rarytasem okazała się wata cukrowa oraz przejażdżka kolejką „Polar Express” .

Spotkanie ze św. Mikołajem przyniosło wiele radości i słodyczy. W świątecznej atmosferze czas powrotu, a zarazem opowieści i wspomnień wycieczkowych dowiózł nas do Włodowic, gdzie uczniowie rozpoczęli planowanie kolejnych wycieczek, ale o tym następnym razem :-)