Zbiórka karmy

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Zbiórka karmy

Zbiórka karmy

Jeśli wierzyć skrupulatnym notatkom przewodniczących klas, to kolejna edycja zbiórki karmy okazała się, jak co roku, rekordową.

Jedzenie dla potrzebujących zwierzaków zbieraliśmy po raz piąty. Prawie 200 kilogramów karmy dla psów i kotów, razem z kocami, zabawkami i legowiskami wspomoże kłodzkie schronisko Pod Psią Gwiazdą. Klasy, których sto procent uczniów zaangażowało się w zbiórkę, pojadą w odwiedziny do zwierzaków na wiosnę w następującej kolejności: klasa IV, klasa V razem z II i możliwe, że klasa VI.

Dziękujemy serdecznie dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom, którzy musieli sięgnąć do portfeli. Osobne podziękowania należą się panu Łukaszowi, tacie Marysi, który zawiózł karmę do schroniska.