Z życia klasy I

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Z życia klasy I

Z życia klasy I

Za nami kolejny miesiąc nauki.

W listopadzie w ramach realizowanych tematów o zdrowym jedzeniu przygotowaliśmy pyszne sałatki owocowe i jarzynowe. Dzieci przyniosły do szkoły wszystko to, co jest niezbędne, aby przygotować „zdrowe sałatki”. Pamiętając o higienie i bezpieczeństwie, uczniowie przygotowali zdrowe, kolorowe i apetyczne sałatki, które wyjątkowo smakowały dzieciom. W ten sposób maluchy miały możliwość praktycznego zastosowania poznanych wcześniej  zasad zdrowego odżywiania i kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych.

"Andrzeju, Andrzeju, dziewcząt dobrodzieju, wolę swą okaż, najmilszego dziś nam pokaż".

Zgodnie ze starym zwyczajem obchodziliśmy również swoje  klasowe andrzejki. Wielu emocji dostarczyło nam „Plastelinowa wróżba”, losowanie kubeczka z zawodami, ustawianie butów w kierunku drzwi czy przekłuwanie serduszek z imionami.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Uśmiech