ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY 1

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY 1

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY 1

Uczniowie klasy pierwszej przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Uczyli się dzielnie tekstów, wierszy, piosenek, układów tanecznych, wytrwale ćwiczyli podczas prób.

13 października od samego rana panowała świąteczna atmosfera w naszej szkole. Uczniowie klasy pierwszej ubrani w świąteczny strój galowy, dekoracja sali gimnastycznej, przygotowany sprzęt nagłaśniający - to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście.

W części artystycznej dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Swymi występami pokazały, że są gotowe do sumiennej pracy w szkole.

Po zakończonej części artystycznej w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

O pierwszakach pamiętali starsi uczniowie  oraz rodzice, którzy pamiętali o święcie swoich dzieci.