Dobry występ drużyny U10

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dobry występ drużyny U10

Dobry występ drużyny U10

W środę, 18 października, odbył się turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku w kategorii do lat 10. W Lądku Zdroju stawiło się 12 zespołów z całego powiatu kłodzkiego, a wśród nich nie mogło zabraknąć reprezentantów ze Szkoły Podstawowej we Włodowicach. Nasi piłkarze udali się do Lądka wraz z zaprzyjaźnioną drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowej Rudzie.

Zmagania rozpoczęliśmy w grupie B, gdzie zmierzyliśmy się z zespołami: SP Szalejów Górny, SP Szczytna oraz SP Krosnowice. Z meczu na mecz graliśmy co raz to lepiej, co pokazują uzyskane wyniki:
1) SP Włodowice 2-3 SP Szalejów Górny 
Bramki: Kozłowski Adrian (2).
2) SP Krosnowice 1-1 SP Włodowice
Bramka: Grabiec Maciej
3) SP Włodowice 2-0 SP Szczytna
Bramki: Murawski Szymon, Kozłowski Adrian
Ostatecznie zajęliśmy w grupie drugie miejsce, a do awansu do pierwszej trójki zabrakło nam niewiele i uplasowaliśmy się tuż za nią.
Ogromne podziękowania kierujemy do drużyny Trojan Lądek-Zdrój - za przepyszny poczęstunek i bardzo sprawną organizację zawodów.
Skład SP Włodowice: Szmidt Franciszek, Walczak Kajetan, Skwark Jakub, Wesołowski Kajetan (BR), Bokuniewicz Jan, Grabiec Maciej (C), Murawski Mikołaj, Kozłowski Adrian, Murawski Szymon, Łata Kamil.

Opracowanie: szkolnastrona.pl