WAKACJE 2017 - dzień dziewiąty

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » WAKACJE 2017 - dzień dziewiąty

WAKACJE 2017 - dzień dziewiąty

I tak kształcą się młodzi  pasjonaci gotowania…

Nasi  kelnerzy obsłużyli wszystkich. Na biesiadę zaproszeni zostali również pracownicy,  którzy tego dnia mieli przyjemność przebywać w szkole.

Podział obowiązków, wzajemna pomoc,  zaangażowanie, chęć uczenia się dzieci młodszych od starszych oraz cierpliwość i wyrozumiałość tych drugich, zasłużyły na uznanie.

Ten wspaniały dzień, zapadnie w naszych wakacyjnych wspomnieniach jako pełen przyjaźni, humoru, świetnej zabawy a także mądrości życiowej.