Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego. Było mnóstwo radości, wszak przed nami wakacje... Ale i łzy, ponieważ żegnaliśmy gimnazjalistów, którzy w większości byli z nami od przedszkola, czyli... 13 lat!

Cała uroczystość trwała i trwała, bo nagrodzonych w tym roku było naprawdę sporo. Wśród gimnazjalistów opuszczających nasze mury statuetkami ABSOLWENT 2017 zostali wyróżnieni uczniowie, którzy od klasy IV SP otrzymywali promocję z wyróżnieniem: Aleksandra Pasiut, Emilia Jeziorek, Bogusław Borkowski i Hubert Lawenda. Z kolei Grzegorz Dragan został wyróżniony statuetką SPOŁECZNIK 2017, a Hubert Lawenda został MATEMATYKIEM 2017. Dziewczyny: Emilia Jeziorek, Weronika Cieślińska, Dominika Zembroń. Aleksandra Zembroń, Zuzanna Pendlowska i Aleksandra Pasiut otrzymały statuetki ARTYSTA 2017, ponieważ przez szereg lat wyśpiewywały pierwsze miejsca we wszelkich konkursach piosenki. A Aleksandra Pasiut i Bogusław Borkowski zasłużyli na statuetkę KONFERANSJER 2017 - dziś przekazali prowadzenie uroczystości młodszym kolegom. Statuetką RODZIC GODNY NAŚLADOWANIA została nagrodzona pani Grażyna Oremus, której z cełego serca dziękujemy za wieloletnią, budującą współpracę.
Klasa III Szkoły Podstawowej oraz Zuzanna Kozłowska z klasy V uświetnili uroczystość piosenką.

Wszystkim Życzymy wspaniałych wakacji.