Powitanie lata przez klasę V

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Powitanie lata przez klasę V

Powitanie lata przez klasę V

Klasa V pierwszy dzień lata spędziła na wędrówce, podziwiając piękne widoki Włodowic i Ścinawki Dolnej.

Głównym punktem wycieczki były odwiedziny Stowarzyszenia Lucky Horses, prowadzonego przez panią Kingę Stachowiak. Stowarzyszenie ma na celu edukację społeczeństwa w temacie hodowli koni w zgodzie z ich naturą, a także pomoc w ratowaniu zaniedbanych koni. Uczniowie klasy piątej przynieśli ze sobą przekąski dla koni i z wielką radością karmili podopiecznych stowarzyszenia. Kolejnym punktem odwiedzin była wspólna zabawa i pieczenie kiełbasek. Potem pani Kinga zabrała nas na krótką przechadzkę po okolicy gdzie mogliśmy podziwiać piękne widoki oraz pałac w Ścinawce. Bardzo dziękujemy Państwu Stachowiak za miło spędzony czas.