W Bieszczadach

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » W Bieszczadach

W Bieszczadach

W dniach 1-4 czerwca uczniowie klas III-VI byli na wycieczce w Bieszczadach.

Bieszczady 2017

Dzień I
Po długiej podróży szczęśliwie dotarliśmy do szkoły w Nowym Łupkowie. Zostaliśmy życzliwie, serdecznie przywitani. W godzinach wieczornych gospodarze zaprosili nas na ognisko, rozegraliśmy mecz piłki nożnej, który wygraliśmy 4:2.

Bieszczady Dzień II
Po śniadaniu ruszyliśmy nad Zalew Soliński. Zaczęliśmy od rejsu statkiem TRAMP z Polańczyka. Następnie udaliśmy się na zaporę w Solinie. Obładowani pamiątkami dotarliśmy do Willi Stasia i zjedliśmy pyszny obiad. Przed nami Zagroda Żubrów i Muzeum Leśnictwa.

Dzień III
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy z mieszkańcami i uczniami Nowego Łupkowa. Atrakcji było sporo. Bawiliśmy się świetnie. Obiad zjedliśmy w Trollu. Największą atrakcją dzisiejszego dnia była przejażdżka Bieszczadzką Kolejką Leśną.

Dzień IV-ostatni
Wstaliśmy wcześnie, by wszystko spakować i zdążyć na poranną mszę. Pożegnaliśmy się z panią dyrektor łupkowskiej szkoły. Przed południem zwiedziliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku. Po obiedzie ruszyliśmy w drogę powrotną.
Kochani rodzice, zmęczeni i zadowoleni wracamy do Was.