Festiwal Nauki 2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Festiwal Nauki 2017

Festiwal Nauki 2017

14 marca uczniowie i nauczyciele Zespołu Edukacyjnego Włodowice zorganizowali Dzień Otwarty w formie Festiwalu Nauki, na który zaprosili przede wszystkim przedszkolaków, którzy od września rozpoczną naukę w szkole.

Impreza naprawdę się udała, a szkoła tętniła nauką i zabawą. Dzieci wzięły udział w różnorodnych zajęciach, m. in. warsztatach ceramicznych i języka angielskiego, malowały na szkle, robiły doświadczenia chemiczne i fizyczne, stoczyły bitwę robotów, ochodziły Dzień Liczby π, wzięły udział w konkursach. Było też karaoke, kawiarenka i kiermasz wielkanocny. Dzięki temu przyszli uczniowie i ich rodzice zapoznali się z szeroką ofertą szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz każdemu, kto włączył się w organizację wydarzenia.

Zobacz reportaż Flesz Info TV