Fantazyjny karnawał i nocka w szkole

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Fantazyjny karnawał i nocka w szkole

Fantazyjny karnawał i nocka w szkole

Tegoroczna zabawa karnawałowa w Zespole Edukacyjnym WŁODOWICE odbyła się pod hasłem „Świat fantazji i baśni”. A miała miejsce tradycyjnie w sobotę przed feriami.

Cała impreza rozpoczęła się o 18.00 wspólną kolacją, którą, jak zawsze, wspaniale przygotowali rodzice. To świetny moment na integrację całej społeczności szkolnej: uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalistów, nauczycieli i pracowników szkoły oraz rodziców.

Następnie przyszedł czas zabawy, podczas której miały miejsce pokazy strójów, prezentacje klas, konkursy, teleturnieje i wspaniałe wyczyny taneczne.

Zabawa trwała do 24.00, po czym uczniowie podstawówki zostali na nockę w szkole i... wtedy dopiero się zaczęło. Wystarczy chyba poinformować, że nie wszycy spali, ale niech to, co się działo zostanie owiane tajemnicą...