Baśniowy ambaras

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Baśniowy ambaras

Baśniowy ambaras

Uczniowie klasy II Gimnazjum przedstawili uczniom klas 1-3 szkoły podstawowej przedstawienie pt. "Baśniowy ambaras".

Przedstawienie było efektem pracy uczniów wraz z ich opiekunem p. Dorotą Michalak w ramach zajęc artystycznych. Gimnazjaliści wcielili sie w bajowe postacie, by zaprezentować młodszym kolegom i koleżankom ciekawą opowieść ze świata bajek, a było to tak: Za zakurzonymi książkami lecz grającymi tabletami i właczonymi komputerami wszystko się pokręciło i w bajkowym świecieodmieniło. Dzieci bajek nie czytają, więc postacie swoich ról nie grają, lecz nowoczesny świat odkrywają. Ach co tam się działo, jak to przebiegało, światło gasło to znów się zapalało, tajemnice się kłębiły, ale dzieci w końcu wszystko wyjaśniły. Z wielkim uśmiechem aktorów pożegnały, bo postacie się im podobały.

Gimnazjalistom i pani Dorocie gratulujemy, a wszystkim za spotkanie dziękujemy.