Czerwiec na sportowo

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Czerwiec na sportowo

Czerwiec na sportowo

W czerwcu nasza szkoła żyła sportem...

Dnia 19 czerwca 2010r. w Sali GOKu w Ludwikowicach odbyły się XV Inspektorialne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Wzięły w nich udział Maria Bieda z klasy V oraz Adrianna Bełza z klasy VI, która uplasowała się na 3 miejscu, co uważamy za wielki sukces gdyż igrzyska miały zasięg ogólnopolski. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki , medale i dyplomy.

Dnia 23 czerwca 2010 r. drużyna dziewcząt w składzie: Ala Wierzbicka, Sandra Woźniak, Marlena Kobierska i Karolina Hajda z kl. VI oraz Maria Bieda, Dominika Parniak i Sara Burus z kl. V, brała udział w Turnieju Siatkówki w Woliborzu, zorganizowanym przez Sowiogórski UKS. W pierwszym meczu po zaciętej walce przegrały 1: 2 z Woliborzem. W następnym meczu z Ludwikowicami, po równie trudnej walce, w trzecim secie przegrały tylko dwupunktową przewagą 14 : 16. W ostatnim meczu z Jugowem odniosły zwycięstwo 2 : 0, które dało nam ostatecznie III miejsce w całym turnieju, co uważamy z duży sukces.