Spotkanie z policjantem

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Spotkanie z policjantem

Spotkanie z policjantem

30.01.2017 r odbyło sie spotkanie z przedstawicielem noworudzkiej policji aspirantem Witoldem Bukała. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. św Wojciecha oraz Gimnazjum we Włodowicach mieli możliwość zapoznania się z dzielnicowym terenu Włodowic i wysłuchania informacji z zakresu antyteroryzmu, odpowiedzialności karnej osób nieletnich oraz właściwego i bezpiecznego spędzania okresu ferii zimowych.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, ale z bardzo jasnym i precyzyjnym przekazem informacji ważnych i użytecznych. Uczniowie mieli okazję do zadawania pytań i drążenia tematów, które budziły w nich zainteresowanie i chęć dokładniejszego wyjaśnienia. Wspólnie zostało ustalone kolejne spotkanie przed okresem wakacyjnym.

Dziękujemy za spotkanie   panu dzielnicowemu.