Wehikuł czasu

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wehikuł czasu

Wehikuł czasu

Klasa IIB skonstruowała wehikuł czasu…

Gdy zaopatrzyliśmy się we wszystkie potrzebne materiały i narzędzia, przystąpiliśmy do budowania wehikułu. Kiedy uznaliśmy, że pojazd  jest gotowy, wstawiliśmy do niego wyposażenie, pamiętając o niezbędnych rzeczach. W ten sposób zbudowaliśmy i wyposażyliśmy nasz wehikuł czasu. Weszliśmy do środka, po raz ostatni sprawdziliśmy czy zabraliśmy wszystkie niezbędne przedmioty. Celem naszej podróży było przenoszenie się w przeszłość i przyszłość. Maszyna pozwoliła nam  powrócić tam, gdzie chcieliśmy, zatrzymać chwilę i zastanowić się jak to było kiedyś, porównać z tym, co jest dziś oraz wyobrazić sobie, jak może być w przyszłości. Finałem podróży był powrót do teraźniejszości. Świadomość upływu czasu sprowadziła nas na ziemię, ale zabawa pozwoliła nam o nim na chwilę zapomnieć. Podróż w czasie sprawiła uczniom wiele frajdy.