Andrzejki w gimnazjum

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Andrzejki w gimnazjum

Andrzejki w gimnazjum

24.11.2016 odbyła się zabawa andrzejkowa uczniów Gimnazjum we Włodowicach. Na zabawę zostali zaproszeni uczniowie Gimnazjum w Dzikowcu.

Wspólna zabawa taneczna była urozmaicona licznymi zabawami i konkursami. Nasza wodzirej Ola wraz z kolegami i koleżankami przygotowała wiele zabaw, którymi zaskakiwała wszystkich uczestników, doprowadzając do salw śmiechu i tworząc bardzo przyjazną i roztańczoną atmosferę. Oprócz wspólnych zabaw gimnazjaliści zadbali o własnoręcznie przygotowane i upieczone pierniczki oraz różne inne domowe ciasta. Czas poczęstunku był więc słodką i przyjemną chwilą odpoczynku przed kolejnymi zabawami. Nad całością wydarzenia, od strony muzycznej, czuwał kolega Grzegorz przeplatając muzykę szalonymi kawałkami do tańca i skocznymi utworami do różnorodnych zabaw. Zabawa była więc bardzo smakowita i roztańczona, a została zakończona podziękowaniami wraz z dyplomami wręczonymi Oli za wspaniałe prowadzenie zabawy i Grzegorzowi za oprawę muzyczną.

Dziękujemy za wspólną zabawę, wszystkim przygotowującym i uczestniczącym w Andrzejkach 2016.