Spotkanie z pisarką

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Spotkanie z pisarką

Spotkanie z pisarką

3.10.2016r dzieci z klas IV-VI naszej szkoły miały spotkanie z lokalną  pisarką p. Kamilą Podgórną.

W trakcie spotkania autorka opowiadała dzieciom o swojej debiutanckiej książce pt. „Cień czarnego Omyka”, która za pomocą alegorii świata zwierząt opowiada o różnych sytuacja z życia ludzi. Dzieci wysłuchały fragmentu jednego z opowiadań i porozmawiały z gościem na temat stereotypów, z  jakimi  spotykają w się w rzeczywistości szkolnej jak i domowej.  Pani Kamila opowiedziała dzieciom o swoich doświadczeniach i o tym jak czerpać z nich  mądrość i odwagę, a także o tym, iż zawsze warto realizować swoje marzenia i dążyć do ich spełnienia mimo przeciwności losu.

Na koniec spotkania dzieci miały okazję poprosić o autografy panią pisarkę.

Za wspólnie spędzony czas i mądre słowa, zarówno te na kartach książki jak i wypowiedziane podczas spotkania dziękujemy pani Kamili.