Dzień Chłopaka w gimnazjum

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzień Chłopaka w gimnazjum

Dzień Chłopaka w gimnazjum

29.09.2016 w Dzikowcu odbyło się spotkanie sportowo-integracyjne naszych uczniów z Gimnazjum we Włodowicach i uczniów Gimnazjum z Dzikowca. Wspólnie świętowaliśmy zbliżający się Dzień Chłopca.

W ramach spotkania przeprowadzone zostały zawody sportowe polegające na licznych konkurencjach: biegi drużynowe, biegi z przeszkodami i slalomem, skoki na skakance, toczenie piłki lekarskiej za pomocą ręki lub nogi. Wszystkie konkurencje przebiegły sprawnie i wykonywane były z uśmiechem i radością zarówno w sytuacji wygranej konkurencji jak i trudności wynikających z wykonania zadań.

Po zakończonych konkurencjach sportowych i wyłonieniu drużyny zwycięskiej , która została nagrodzona słodkościami odbyły się podchody. Po podziale drużyn na dwie grupy ucieczkowe i dwie pościgowe zabawa rozpoczęła się na dobre. Liczne, ciekawe i zabawne zadania wprawiły uczestników w jeszcze lepszy nastrój, oraz zmobilizowały do wysiłku intelektualnego i okazania się sprytem przy wymyślaniu i wykonywaniu zadań.

Po przeprowadzeniu podchodów nadszedł czas na posilenie się pieczonymi kiełbaskami i ciastami.

W bardzo miłej atmosferze uczestnicy spotkania rozstali się umawiając na kolejne wspólne świętowanie tym razem podczas zabawy andrzejkowej w Gimnazjum we Włodowicach.