Pożegnanie lata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Pożegnanie lata

Pożegnanie lata

W Zespole Edukacyjnym Włodowice pożegnano lato tradycyjnym rodzinnym festynem. 24 września bawili się uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum oraz pociechy z przedszkola.

Dzieci zaprezentowały się artystycznie, budząc zachwyt rodziców i dziadków. A później miały możliwość skorzystania z wielu atrakcji. Tych standardowych – np. placu zabaw – i bardziej niecodziennych – na przykład malowania twarzy, robienia baniek mydlanych, warsztatów metaloplastyki, strzelnicy, budowania piramidy Sierpińskiego oraz konkurencji sportowych. Oczywiście zaplanowano też coś dla ciała – wszelkie domowe pyszności i potrawy z grilla. Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy  i zaangażowaniu wielu ludzi udało się go zorganizować z rozmachem i wieloma atrakcjami.