Przed nami wakacje

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Przed nami wakacje

Przed nami wakacje

Nadszedł czas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

Uroczyste zakończenie społeczność szkolna rozpoczęła od mszy świętej, we włodowickim kościele.

Dzieci i młodzież wraz z rodzicami i nauczycielami mszą świętą  wspólnie podziękowali za wspólną pracę i wysiłek włożony w minionym już roku szkolnym.

Na uroczystym apelu ciepłych słów, podziękowań, życzeń i łez wzruszenia nie było końca.

Pan prezes Tomasz Siemież podziękował i pogratulował wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za kolejny rok owocnej pracy i zaangażowania.

Serdecznie pożegnaliśmy panią Urszulę Pasiut i pana Dawida Zientala, dziękując za współpracę i trud włożony w procesie edukacyjnym mijającego roku szkolnego. Jeszcze raz gorąco i serdecznie   DZIĘ-KU-JE-MY pani Ulu,  DZIĘ-KU-JE-MY panie Dawidzie.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do pani Urszuli Biedy i Tadeusza Biedy, którym gorąco chcemy podziękować za lata współpracy i zaangażowania. Serdecznie DZIĘKUJEMY.

Kolejne gratulacje zostały skierowane do uczniów klas I-III, którzy za swoja pracę zostali obdarowani edukacyjnymi nagrodami.

W trakcie apelu zostali wyróżnieni uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem. Gratulacje.

Serdeczne podziękowania zostały złożone na ręce rodziców, którzy w trakcie całego roku szkolnego wspierali społeczność szkolną swoim zaangażowaniem i  poświęconym czasem. Serdecznie DZIĘKUJEMY drodzy rodzice.

Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci w klasach otrzymały świadectwa z promocją do następnej klasy i życzenia z okazji upragnionych WAKACJI.

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy wszystkim radosnych, ciekawych i pełnych przygód wakacji.