Wojcieszki 2016

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wojcieszki 2016

Wojcieszki 2016

11 czerwca odbył się Festyn Rodzinny WOJCIESZKI, który tradycyjnie stał się okazją do zaprezentowania się przedszkolaków i uczniów, jak również do dobrej zabawy.

Na festynie nikt się nie nudził, bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było malowanie twarzy, strzelnica, loteria, kiermasz książek, robienie baniek mydlanych czy gniotków... I oczywiście różne domowe smakołyki. Występy dzieci i młodzieży zachwyciły rodziców i dziadków. Największe wrażenie zrobiła postać na szczudłach, czyli pan Jurek, który zaprezentował różne animacje - nabardziej podobał sie pokaz z ogniem. Wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom ZEW i przyjaciołom dziękujęmy za organizację i wspaniałą współpracę.