Turniej piłki nożnej

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

Uczniowie naszej szkoły podstawowej po raz kolejny mieli okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności piłkarskich na parkiecie w hali sportowej w Ścinawce Średniej.

Podopieczni pana Dawida Ziental wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez Zespół Szkół w Ścinawce Średniej. Pomimo zajęcia 6 miejsca, nasi uczniowie mogą zaliczyć kolejne zawody do tych udanych. Widać było, że na lekcjach wychowania fizycznego nie próżnują i o mało co nie sprawiliby ogromnej sensacji, gdyż w meczu o 5 miejsce przegrali dopiero po rzutach karnych z gospodarzem turnieju. W zawodach naszą szkołę reprezentowali następujący zawodnicy: W.Twardowski - J.Szydełko, D.Kłosiński, D.Podeszko, I.Niemczyk, H.Tyszka, P.Pendlowski, J.Mastalerz, M.Szydełko, opiekun Dawid Ziental.