Czytelniczy Dzień Babci i Dziadka

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Czytelniczy Dzień Babci i Dziadka

Czytelniczy Dzień Babci i Dziadka

Bardzo wiele babć, i wielu dziadków odpowiedziało na zaproszenie uczących się w naszej szkole wnuków i przyszło na spotkanie z Aleksandrą Karkowską, autorką książki „Babciu, Dziadku, opowiedz mi!”.

Po krótkim wstępie składającym się z piosenki i wierszy przygotowanych przez uczniów, dziadkowie i dzieci uczestniczyli w spotkaniu autorskim, podczas którego pani Aleksandra przeczytała fragmenty swojej książki i skłaniała wnuki do zadawania swoim dziadkom pytań o ich młodość, marzenia, ale także o to czy kiedykolwiek musieli stać w kącie!

Jedna z uczennic w ogóle nie mogła uwierzyć, że jej dziadek był kiedyś młody  i rozwianie tej wątpliwości może stanowić początek świetnej rozmowy z wnukami.

Nie zabrakło też poczęstunku i prezentów własnoręcznie wykonanych przez dzieci – mydełek, papierowych kwiatów, medali i ozdobnych słoików na łakocie.

Wszystkim babciom i dziadkom bardzo dziękujemy za przybycie i życzymy wszystkiego dobrego!