Piłka ręczna

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Piłka ręczna

Piłka ręczna

2 grudnia 2015 swój debiut w rozgrywkach międzyszkolnych zanotowali uczniowie szkoły podstawowej. Na sali sportowej w Dzikowcu odbył się turniej w piłkę ręczna dla uczniów Szkół Podstawowych w Gminie Nowa Ruda.

Uczniowie naszej szkoły musieli uznać wyższość bardziej doświadczonych na arenie sportowej uczniów ze szkół z Jugowa oraz Ludwikowic Kłodzkich. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z Włodowic stanęli na najniższym stopniu podium. Pomimo niepowodzenia uczniowie zadowoleni wrócili do szkoły, zmotywowani aby odegrać się na swoich rówieśnikach w zaplanowanym na przyszły rok turnieju w siatkówkę.

Nasza Szkoła reprezentowana była przez następujących uczniów:
Chłopcy: D.Podeszko, A.Stawiarski, E.Sikora, H.Tyszka, J.Szydełko, D.Kłosiński, W.Twardowski
Dziewczęta: M.Złotnik, A.Bordon, P.Gurzęda, K.Pasek, A.Lawenda, W.Sańko, K.Koniszewska, A.Kloc
Opiekun: Dawid Ziental