Turniej siatkówki

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Turniej siatkówki

Turniej siatkówki

Swój kolejny debiut w rozgrywkach międzyszkolnych mają za sobą uczniowie naszego gimnazjum. Tym razem naszym uczniom przyszło zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z Jugowa i Bożkowa w siatkówkę. Na hali w Jugowie oprócz chłopców zaprezentowały się także dziewczęta.

Po raz kolejny u naszych zawodników i zawodniczek widać było brak obycia na pełnowymiarowym boisku i niestety wszystkie mecze naszych zespołów zakończyły się porażkami. Pozytywnym akcentem było to, że nasza gra z punktu na punkt wyglądała coraz lepiej i można było zauważyć, że nasi uczniowie przejawiają siatkarski potencjał.
Nasze zespoły wystąpiły w następujących składach:
1. Chłopcy: K.Oremus, K.Drozdowski, C.Babuśka, M.Oremus, R.Adamek, K.Andrzejak, K.Majewski, K.Roguski, J.Zapała
2. Dziewczyny: E.Jeziorek, A.Pasiut, M.Dziura, M.Kamińska, D.Komisarczyk, K.Wojdyła, W.Cieślińska, A.Zembroń, D.Zembroń, Z.Pendlowska
Opiekun: Dawid Ziental