Koszykarscy kibice we Wrocławiu

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Koszykarscy kibice we Wrocławiu

Koszykarscy kibice we Wrocławiu

Po raz kolejny pojechaliśmy do Wrocławia na mecz, tym razem jednak zmieniliśmy dyscyplinę i kibicowaliśmy koszykarskiej sekcji Śląska Wrocław, która podejmowała w hali Orbita drużynę Interu Bratysława.

W sporej hali zgromadziło się równie wielu kibiców, ale w naszym sektorze najgłośniejsze były dzieci z Włodowic, które dopingowały Śląsk zdzierając gardła i uderzając w przywiezione ze szkoły instrumenty. Nie zabrakło także transparentu.

Po pierwszej fatalnej kwarcie koszykarze odwdzięczyli się za doping grając znacznie lepiej i ostatecznie pokonując po zaciętej końcówce drużynę z Bratysławy 80:75. Dzieci po meczu tak długo krzyczały do zawodników „chodźcie do nas”,  aż usłyszał nas Radosław Hyży, słynny były skrzydłowy Śląska, a obecnie drugi trener drużyny i wysłał swoich graczy do naszego sektora. Uczniowie mogli przybić piątki z koszykarzami i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Zmęczeni, ale zadowoleni z wyniku i przeżytych emocji wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy Śląskowi za udostępnienie biletów po okazyjnej cenie i liczymy na kolejne wspólne mecze.