Szkolny Skills Challenge Marcina Gortata

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Szkolny Skills Challenge Marcina Gortata

Szkolny Skills Challenge Marcina Gortata

Fundacja polskiego jedynaka w NBA, Marcina Gortata, już po raz drugi wybrała naszą szkołę z wielu kandydatów i przeprowadziła w niej Skills Challenge – turniej sprawnościowy.

Zanim dzieci przystąpiły do zmagań sportowych wzięły udział w profesjonalnym treningu motywacyjnym, który przeprowadził znany trener personalny – Kacper „Kacpa” Lachowicz. Można było spróbować kręcić piłkę na palcu i zrobić pompki podpierając się na piłce. Atrakcją był pokaz sztuczek koszykarskich zaprezentowanych przez naszych gości, który zakończyło kręcenie płonącej piłki do kosza.

Zawody składały się z prostych konkurencji, które każdy potrafił wykonać. Najlepszy czas uzyskał Wiktor Twardowski, drugi był zeszłoroczny zwycięzca – Miłosz Ważny, a na trzecim miejscu uplasował się Maks Zdebiak. Z dziewczyn najszybciej pokonała tor Pola Lawenda.

Gratulacje należą się wszystkim dzieciom, które nie bały się podjąć sportowego wyzwania. Fundację MG13 ponownie zapraszamy za rok.